شعبه قالیشویی نوین در شرق تهران

قالیشویی شرق تهران : ۷۷۲۴۵۲۳۰

یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی هایی که شرکت های ارائه دهنده خدمات قالیشویی برای مشتریان خود در نظر می گیرند، در دسترس بودن و داشتن شعبه های مختلف در قسمت های متفاوت شهر می باشد. این موضوع موجب می‌ شود تا همه مشتریان به راحتی به قالیشویی دسترسی داشته باشند و بتوانند در مدت زمانی کوتاه از خدمات قالیشویی ها استفاده کنند. قالیشویی نوین به عنوان بهترین قالیشویی تهران برای مشتریان شرق تهران نیز خدماتی سریع و مطمئن ارائه می دهد. شما می توانید تنها با یک تماس و یا مراجعه حضوری به شعبه قالیشویی شرق تهران به راحتی از خدمات قالیشویی نوین با بالاترین کیفیت و  مناسب ترین هزینه استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش قالیشویی شرق تهران

لیست محله‌های تحت پوشش قالیشویی نوین در شرق تهران به شرح زیر است. اگر منطقه شما در این لیست موجود نیست، برای دریافت خدمت از این مجموعه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • رسالت، هنگام و سراج
 • تهرانپارس، حکیمیه و استخر
 • تهران نو، شمیران نو و دلاوران
 • پاسداران، هروی و ساقدوش
 • امام حسین، افسریه و مسعودیه
 • پیروزی، دماوند و حشمتیه
 • چهارراه تلفون‌خونه
 • هفت حوض و نارمک
 • قاسم آباد و پدر ثانی
 • تسلیحات، وحیدیه و اصفهانک
 • خاک سفید، سرخه حصار و قنات کوثر
 • شمس آباد و مجیدیه
 • نظام آباد و …

ثبت سفارش در قالیشویی در شرق تهران

شما مشتریان ساکن می توانید با کارشناسان ما در قالیشویی نوین تماس بگیرید و یا با مراجعه حضوری به شعبه سفارش خود را ثبت کنید و سپس منتظر بمانید تا پرسنل قالیشویی نوین برای مراجعه به منزل شما با شما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند. هم‌چنین می‌توانید از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین قالیشویی یا از طریق خط ویژه ۱۴۴۲ یا با خط ۷۷۲۴۵۲۳۰ درخواست قالیشویی خود را به قالیشویی ما در تهران و کرج بدهید. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید درخواست قالیشویی خود را، به صورت آنلاین ثبت کنید. قالیشویی شرق تهران، با توجه به درخواست شما که می تواند خدمات فرش یا قالیشویی فرش، مبلمان یا … باشد، درخواست شما را بررسی می کند.

قالیشویی نوین در شرق تهران

مزایای شعبه شرق قالیشویی نوین

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند. بنابراین شما می ‌توانید برای دریافت مشاوره و همچنین اطلاع از آدرس نزدیک ترین شعبه به منزل خودتان با ما تماس بگیرید. در صورتی که هرگونه مشکلی در تحویل فرش یا شست و شوی قالی خود یا هر نوع خدمات قالیشویی که درخواست کرده اید، وجود دارد، شماره های قالیشویی تماس بگیرید. همکاران ما در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهند بود.

لازم به ذکر است که قالیشویی نوین برای ثبت سفارش به صورت آنلاین ۲۰ درصد تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته است و شما می توانید با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین از این تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای ثبت سفارش به صورت آنلاین می توانید روی قسمت سفارش آنلاین قالیشویی در وب سایت قالیشویی نوین کلیک کنید سپس بعد از وارد کردن مشخصات خود منتظر تماس کارشناسان باشید. این امکانات و مزایا ، برای ثبت سفارش در قالیشویی در پاسداران، قالیشویی در پیروزی، قالیشویی لویزان و تمامی مناطق ذکر شده ، وجود دارد.

قالیشویی نوین در تهران 4 شعبه ی اصلی دارد. قالیشویی در غرب تهران و شرق تهران، یکی از معروف ترین قالیشویی ها در تهران به شمار می‌رود.به علت شلوغی نزدیک عید و ترافیک بالای درخواست ها، از اینکه شرایط ما را درک می کنید و نسبت به درخواست خود صبور هستید از شما کمال تشکر را داریم. تلاش ما در تیم قالیشویی نوین این است که بهترین خدمت و بهترین تجربه را برای شما فراهم کنیم. درصورت پر کردن فرم در صفحه سفارش آنلاین قالیشویی، کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می کنند و در اسرع وقت و با هماهنگی شما تیم قالیشویی نوین را اعزام می کنند.

ثبت مشخصات جهت تماس
وقتشه کارشناسان ما خدمت شما برسند
Call Now Buttonتماس 1442