سفارش آنلاین قالیشویی

سفارش آنلاین قالیشویی، یکی از خدمات آنلاینی است که قالیشویی ما به شما ارائه می دهد. امروزه تمام کارها و سفارش خدمات به صورت آنلاین صورت می گیرد. بنابراین قالیشویی نوین در تهران، امکان ثبت درخواست قالیشویی، سایر خدمات قالیشویی، خدمات خشکشویی و مبلشویی را به صورت آنلاین و از طریق پر کردن فرم درخواست قالیشویی امکان پذیر کرده است.

با درخواست آنلاین قالیشویی یا سایر خدمات ما، از تخفیف ۲۰% قالیشویی نوین بهره مند می شوید. با پر کردن فرم و ثبت درخواست، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

با پیشرفت هر روزه فضای آنلاین و دنیای دیجیتال تمامی کسب و کارها سعی می‌کنند خود را به سرعت با این فضا تطبیق بدهد. قالیشویی هم از این قضیه مستثنی نیست. امروز پیش از قبل نیاز به سفارش قالیشویی انلاین احساس می‌شود. با استفاده از این خدمت شما به صورت آنلاین و در تمامی ساعات شبانه‌ روز و در تمامی ایام هفته می‌توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. 

وقتشه کارشناسان ما خدمت شما برسند.

برای سفارش آنلاین خدمات قالیشویی نوین از این فرم استفاده کنید. در صورت ارسال فرم زیر، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تاریخ جمع آوری

مزایای سفارش قالیشویی آنلاین

  • سفارش آنلاین قالیشویی، کار را برای شما آسان می‌کند، کافی است اطلاعاتی چون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، تاریخ جمع آوری که مد نظر دارید را در فرم ثبت سفارش آنلاین قالیشویی ثبت کنید، تا با هماهنگی همکاران ما امور مربوط به سفارش شما پیگیری شود. همچنین اگر لازم است توضیحاتی را ذکر کنید، می‌توانید آن را در قسمت توضیحات وارد نمایید. 
  • سفارش آنلاین قالیشویی تمام خدمات مرتبط به یک قالیشویی سنتی را شامل می‌شود. شما می‌توانید شست و شوی انواع فرش دستباف و ماشینی، قالی، گلیم، موکت، روکش مبلمان، تابلو فرش را به سفارش آنلاین قالیشویی بسپارید. علاوه بر شست و شو خدمات فرش مثل رفوی فرش، ریشه و شیرازه زدن به فرش، پرداخت فرش و تابلو فرش، بیدزدایی و ضدعفونی نیز در قالیشویی انجام می‌شود. برای انجام هرکدام از این کارها اولین قدمی که باید انجام دهید، ثبت سفارش آنلاین قالیشویی است.
  • با سفارش قالیشویی آنلاین لازم نیست به محل قالیشویی مراجعه کنید و یا مدت زمان زیادی را معطل شوید تا بتوانید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید. حتی خارج از ساعات کاری و در روزهای تعطیلی می‌توانید سفارش آنلاین قالیشویی را ثبت کنید تا جمع ‌آوری و شست و شوی فرش شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

پس از ثبت سفارش آنلاین قالیشویی، با شما در خصوص جمع‌ آوری قالی، فرش، موکت و غیره هماهنگی صورت می‌گیرد و جمع‌ آوری صورت میگیرد. در مراحل بعدی با روش‌هایی مدرن و ایمن عملیات شست و شو و پاکسازی فرش انجام می‌شود در تمامی این مراحل پاکیزگی واستفاده از بهترین مواد برای حفظ سلامت فرش شما در اولویت ما قرار دارد.

پس از طی مراحل شست و شو فرش شما کاوربندی می‌شود و در آدرسی که اعلام کرده‌اید، به شما تحویل داده خواهد شد. از همین حالا با سفارش آنلاین قالیشویی می‌توانید از خدمات متنوع ما بهره‌ مند شوید.

تماس 1442