قالیشویی اکباتان تهران

ارائه خدمات متنوع در کنار خدمات رسانی در بخش‌های مختلف شهر از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین قالیشویی در تهران است. در واقع دسترسی راحت مشتریان در هر منطقه‌ای تهران موجب می‌شود تا هزینه‌های حمل و انتقال فرش و قالی کاهش پیدا کند و مشتریان بتوانند در مدت زمان سریع‌تر، خدمات باکیفیت‌تر و راحت‌تری را از قالیشویی ها دریافت کنند. چه به دنبال قالیشویی غرب تهران باشید و چه برای شستن فرش و قالی‌های خود در شمال، شرق یا جنوب تهران به دنبال خدماتی مطمئن می‌گردید، می‌توانید از قالیشویی نوین کمک بگیرید.

قالیشویی نوین به دلیل داشتن شعب مختلف در هر منطقه و در خیابان‌های مختلف تهران و حومه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که بتوانند به راحتی و در عرض چند دقیقه خود را به نزدیک‌ترین شعبه قالیشویی برسانند و خدمات قالیشویی متنوعی را دریافت کنند. مشتریانی که در شهرک اکباتان تهران زندگی می‌کنند، می‌توانند به راحتی فرش و قالی‌های خود را به متصدیان قالیشویی نوین تحویل دهند و یا تنها با یک تماس در عرض چند دقیقه منتظر کارکنان قالیشویی در درب منزل خود باشند و در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت فرش و قالی های خود را تمیز کنند.

قالیشویی اکباتان

کیفیت قالیشویی در شهرک اکباتان

اولین موضوعی که برای مشتریان در انتخاب قالیشویی اکباتان اهمیت دارد، کیفیت یک قالیشویی است. قالیشویی نوین دلیل ارائه خدماتی باکیفیت بهترین انتخاب برای مشتریانی است که به دنبال قالیشویی در اکباتان باکیفیت بالا هستند. از آن جایی که کلیه فرآیندهای تحویل، شستشو، رفو، ترمیم، لکه بری و خشک کردن فرش و قالی در شعبه قالیشویی اکباتان زیر نظر کارشناسانی ماهر انجام می‌شود. بنابراین فرش‌های شما با بهترین مواد شوینده، با مجهزترین ماشین آلات صنعتی و با نظارت دقیق بازرسین شسته می‌شوند. این موضوع موجب می‌شود تا هیچگونه آسیبی به فرش‌ها وارد نشود و با بالاترین کیفیت ممکن تمییز شوند. بنابراین اگر به دنبال باکیفیت‌ترین قالیشویی در شهرک اکباتان هستید بهتر است همین امروز از خدمات قالیشویی نوین در این منطقه استفاده کنید.

خدمات قالیشویی در اکباتان

قالیشویی نوین برای شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستی از شوینده‌های استاندارد و درجه یک استفاده می‌کند. همچنین بدون کوچک‌ترین آسیبی به فرش‌های شما فرآیند شستشو را انجام می‌دهند. از مهم‌ترین خدمات شعبه قالیشویی اکباتان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شستشوی انواع فرش ماشینی و دستی
 • رفوگری فرش
 • ترمیم و بازسازی فرش
 • ریشه زنی فرش
 • رنگ برداری فرش
 • تحویل سفارشات درب منزل
 • ارسال به موقع فرش و قالی‌های شما

قالیشویی در اکباتان

دلایل انتخاب قالیشویی نوین در محدوده اکباتان

قالیشویی نوین به عنوان یک کارخانه قالیشویی در تهران با اعتبار بالا است که در تمام مناطق تهران فعالیت می‌کند و شعب آن برای خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران دایر هستند. دسترسی راحت به شعبه قالیشویی اکباتان موجب شده تا کلیه مشتریانی که در این منطقه ساکن هستند، بتوانند به راحتی و در عرض مدت زمانی کوتاه سفارش خود را کنند. این قالیشویی پس از دریافت فرش و قالی‌های شما، آن‌ها را بررسی کرده و به تیم شستشو منتقل می‌کنند. در این کارخانه برای شستشوی انواع فرش و قالی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده می‌شود. همچنین کلیه فرآیندهای شستشو، ترمیم و خشک کردن فرش زیر نظر کارشناسان و بازرسین انجام می‌گردد. همین امر موجب شده تا خدمات قالیشویی اکباتان به طرز قابل توجهی باکیفیت‌تر سایر قالیشویی ها باشد.

شما می‌توانید به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با کارشناسان قالیشویی نوین تماس بگیرید و یا سفارش خودتان را در مدت زمانی کوتاه در وب سایت قالیشویی ثبت کنید. از طریق سفارش آنلاین قالیشویی نوین از تخفیف ویژه ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز بهره مند شوید. قالیشویی نوین زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می‌کند. از همین رو کلیه نرخ‌هایی که در شعبه قالیشویی شهرک اکباتان ارائه می‌شود، نرخ‌های مصوب اصناف قالیشویی می‌باشد. اما قالیشویی نوین برای جلب رضایت مشتریان خود و همچنین تسهیل فرآیند ثبت سفارش، امکان سفارش آنلاین از طریق وب سایت را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. بنابراین شما می‌توانید با ثبت سفارش خودتان به صورت آنلاین از تخفیف 20 درصدی این قالیشویی نیز بهره مند شوید.

اهمیت استفاده از خدمات قالیشویی

همانطور که گفته شد استفاده از خدمات شرکت‌های قالیشویی می‌تواند مزیت‌های متعددی برای افراد داشته باشد. از جمله مهم‌ترین مزایایی استفاده از خدمات قالیشویی غرب تهران می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 •       استفاده از خدمات شرکت‌های قالیشویی کمک می‌کند که افراد در هزینه‌های خود، زمان و انرژی صرفه‌جویی کنند.
 •       شرکت‌های قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش‌ها، به بهترین شکل ممکن و با برخورداری از تجهیزات مدرن و مواد شوینده مخصوص انواع موکت‌ها، مبلمان، خوشخواب، پرده و … شستشو می‌دهند.
 •       این شرکت‌ها با برخورداری از نیروهای متخصص و ماهر می‌توانند فرش‌ها و لوازمی که نیاز به تعمیر و ترمیم دارند را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.
 •       شستشو و تحویل فرش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
 •       شرکت‌های قالیشویی از روش‌های سنتی و قدیمی برای شستشوی فرش‌ها استفاده نمی‌کنند و با برخورداری از روش‌ها، دستگاه‌ها و مواد شوینده از روش‌های مدرن برای این کار استفاده می‌کنند.

·        شرکت‌های قالیشویی می‌توانند علاوه بر شستشوی فرش می‌توانند خدمات متعددی به مشتریان خود ارائه کنند.

قیمت قالیشویی در غرب تهران

قالی شویی ارزان همواره از دغدغه‌های افراد بوده است چرا که مردم در طول سال ممکن است به دلایل مختلف بارها از خدمات یک شرکت قالیشویی استفاده کنند. در حقیقت یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که مردم بر اساس آن اقدام به انتخاب یک شرکت قالیشویی می‌کنند هزینه‌های خدماتی است که ارائه می‌دهد. هر ساله اتحادیه قالیشویان بر اساس فاکتورها و عواملی مختلفی همچون میزان نرخ تورم، افزایش هزینه‌ها، قیمت جدید مواد شوینده و سایر هزینه‌ها اقدام به تصویب نرخ‌های جدید می‌کند و تمامی شرکت‌های قالیشویی موظف هستند که از این قیمت‌های مصوب پیروی کنند.

البته باید توجه داشت که عوامل و فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند در هزینه‌های نهایی قالیشویی موثر باشند که مهم‌ترین آنها شامل مواردی همچون حجم موکت، مبل و فرش‌ها، ابعاد و اندازه لوازم، میزان آلودگی لوازم، مسافت قالیشویی تا محل، روش‌های شستشو، مواد مورد استفاده، خدمات جانبی و … می‌باشند.

مهم‌ترین خدمات قالیشویی در غرب تهران

همانطور که گفته شد افرادی که به دنبال ارزان‌ترین و بهترین قالیشویی تهران می‌گردند باید به نکات و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشند. قالیشویی غرب تهران به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین شرکت‌های قالیشویی در غرب تهران شناخته می‌شود که خدمات مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌کند. از جمله مهم‌ترین و بارزترین خدمات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •       این شرکت قالیشویی از بستر اینترنت بهترین و بیشترین استفاده را داشته و به عنوان قالیشویی آنلاین امکان سفارش گیری آنلاین و سفارش تلفنی را برای مشتریان فراهم کرده است.
 •       این شرکت در مناسبت‌ها و مراسم‌های مختلف تخفیف‌های ویژه‌ای برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد و افراد می‌توانند فرش و موکت‌های خودشان را با قیمت‌های کمتری شستشو بدهند.
 •       تمامی قیمت‌های قالیشویی غرب تهران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران بوده و هیچگونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.
 •       این قالیشویی تمامی مجوزهای رسمی و قانونی را دریافت کرده است و از لوازم نقلیه اختصاصی، لباس فرم یکدست برخوردار است.
 •       این شرکت از زمان تحویل اجناس مشتریان تمامی مسئولیت آنها را تقبل کرده و در صورت بروز هرگونه مشکلی پاسخگو خواهد بود.
 •       در این شرکت برای هر کدام از انواع فرش‌ها، موکت‌ها، مبلمان و … از مواد شوینده مختلف و مخصوصی استفاده می‌شود.
 •       این شرکت از مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات روز دنیا برخوردار است.
 •       این شرکت مشاوره‌های رایگانی توسط کارشناسان متخصص به مشتریان ارائه می‌کند.
 •       تمام خدماتی که مورد نیاز است برای فرش‌ها از جمله لکه‌برداری، رنگ‌برداری، چله‌کشی، رفوگری، شیرازه دوزی، ریشه بافی و … در این شرکت به مشتریان عرضه می‌شود.
 •       در مناسبت‌های خاص و ویژه‌ای همچون عید نوروز تخفیف‌های ویژه‌ای به مشتریان داده خواهد شد.

جمع‌بندی نهایی

برخلاف گذشته که فضا، آب و زمان کافی برای شستشوی فرش و … به روش‌های سنتی وجود داشت امروزه مردم دغدغه‌ها و مشکلات متعددی داشته و به دلیل کمبود مکان، بحران آب و … ترجیح می‌دهند که از خدمات شرکت‌های قالیشویی استفاده کنند. قالیشویی غرب تهران به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های قالیشویی شناخته می‌شود که با برخورداری از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن، نیروهای متخصص، مواد شوینده مخصوص و … خدمات متنوع و متعددی به مشتریان خود ارائه می‌کند. این شرکت قالیشویی زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران فعالیت داشته و تمامی مجوزهای رسمی و قانونی جهت فعالیت را دارد.

0 0 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات
0
نظرتو به ما بگوx
تماس 1442