قالیشویی اکباتان تهران

ارائه خدمات متنوع در کنار خدمات رسانی در بخش‌های مختلف شهر از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین قالیشویی در تهران است. در واقع دسترسی راحت مشتریان در هر منطقه‌ای تهران موجب می‌شود تا هزینه‌های حمل و انتقال فرش و قالی کاهش پیدا کند و مشتریان بتوانند در مدت زمان سریع‌تر، خدمات باکیفیت‌تر و راحت‌تری را از قالیشویی ها دریافت کنند. چه به دنبال قالیشویی غرب تهران باشید و چه برای شستن فرش و قالی‌های خود در شمال، شرق یا جنوب تهران به دنبال خدماتی مطمئن می‌گردید، می‌توانید از قالیشویی نوین کمک بگیرید.

قالیشویی نوین به دلیل داشتن شعب مختلف در هر منطقه و در خیابان‌های مختلف تهران و حومه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که بتوانند به راحتی و در عرض چند دقیقه خود را به نزدیک‌ترین شعبه قالیشویی برسانند و خدمات متنوعی را این قالیشویی دریافت کنند. مشتریانی که در شهرک اکباتان تهران زندگی می‌کنند، می‌توانند به راحتی فرش و قالی‌های خود را به متصدیان قالیشویی نوین تحویل دهند و یا تنها با یک تماس در عرض چند دقیقه منتظر کارکنان قالیشویی در درب منزل خود باشند و در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت فرش و قالی های خود را تمیز کنند.

قالیشویی اکباتان

کیفیت قالیشویی در شهرک اکباتان

اولین موضوعی که برای مشتریان در انتخاب قالیشویی اکباتان اهمیت دارد، کیفیت یک قالیشویی است. قالیشویی نوین دلیل ارائه خدماتی باکیفیت بهترین انتخاب برای مشتریانی است که به دنبال قالیشویی در اکباتان باکیفیت بالا هستند. از آن جایی که کلیه فرآیندهای تحویل، شستشو، رفو، ترمیم، لکه بری و خشک کردن فرش و قالی در شعبه قالیشویی اکباتان زیر نظر کارشناسانی ماهر انجام می‌شود. بنابراین فرش‌های شما با بهترین مواد شوینده، با مجهزترین ماشین آلات صنعتی و با نظارت دقیق بازرسین شسته می‌شوند. این موضوع موجب می‌شود تا هیچگونه آسیبی به فرش‌ها وارد نشود و با بالاترین کیفیت ممکن تمییز شوند. بنابراین اگر به دنبال باکیفیت‌ترین قالیشویی در شهرک اکباتان هستید بهتر است همین امروز از خدمات قالیشویی نوین در این منطقه استفاده کنید.

خدمات قالیشویی در اکباتان

قالیشویی نوین برای شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستی از شوینده‌های استاندارد و درجه یک استفاده می‌کند. همچنین بدون کوچک‌ترین آسیبی به فرش‌های شما فرآیند شستشو را انجام می‌دهند. از مهم‌ترین خدمات شعبه قالیشویی اکباتان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شستشوی انواع فرش ماشینی و دستی
  • رفوگری فرش
  • ترمیم و بازسازی فرش
  • ریشه زنی فرش
  • رنگ برداری فرش
  • تحویل سفارشات درب منزل
  • ارسال به موقع فرش و قالی‌های شما

قالیشویی در اکباتان

دلایل انتخاب قالیشویی نوین در محدوده اکباتان

قالیشویی نوین به عنوان یک کارخانه قالیشویی در تهران با اعتبار بالا است که در تمام مناطق تهران فعالیت می‌کند و شعب آن برای خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران دایر هستند. دسترسی راحت به شعبه قالیشویی اکباتان موجب شده تا کلیه مشتریانی که در این منطقه ساکن هستند، بتوانند به راحتی و در عرض مدت زمانی کوتاه سفارش خود را کنند. این قالیشویی پس از دریافت فرش و قالی‌های شما، آن‌ها را بررسی کرده و به تیم شستشو منتقل می‌کنند. در این کارخانه برای شستشوی انواع فرش و قالی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده می‌شود. همچنین کلیه فرآیندهای شستشو، ترمیم و خشک کردن فرش زیر نظر کارشناسان و بازرسین انجام می‌گردد. همین امر موجب شده تا خدمات قالیشویی اکباتان به طرز قابل توجهی باکیفیت‌تر سایر قالیشویی ها باشد.

شما می‌توانید به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با کارشناسان قالیشویی نوین تماس بگیرید و یا سفارش خودتان را در مدت زمانی کوتاه در وب سایت قالیشویی ثبت کنید. از طریق سفارش آنلاین در قالیشویی نوین از تخفیف ویژه ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز بهره مند شوید. قالیشویی نوین زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می‌کند. از همین رو کلیه نرخ‌هایی که در شعبه قالیشویی شهرک اکباتان ارائه می‌شود، نرخ‌های مصوب اصناف قالیشویی می‌باشد. اما قالیشویی نوین برای جلب رضایت مشتریان خود و همچنین تسهیل فرآیند ثبت سفارش، امکان سفارش آنلاین از طریق وب سایت را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. بنابراین شما می‌توانید با ثبت سفارش خودتان به صورت آنلاین از تخفیف 20 درصدی این قالیشویی نیز بهره مند شوید.

0 0 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات
0
نظرتو به ما بگوx
()
x
Call Now Buttonتماس 1442