شستشوی مبل

آیا می‌دانید شستن مبلمان بدون دستگاه چه خسارتی را در پی دارد؟

شستشوی مبل، یکی از خدمات قالیشویی نوین، به عنوان بهترین قالیشویی در تهران است که در محل انجام می‌شود. تیم قالیشویی نوین، مراحل شستن مبل را در محل سکونت شما و با روش خشکشویی مبلمان انجام می‌دهد. ابزارآلات و دستگاه‌هایی که توسط نوین استفاده می‌شوند، از آسیب دیدن مبل‌های شما جلوگیری می‌کنند و شما می‌توانید مدت کوتاهی پس از شسته شدن مبل خود، از آن استفاده کنید

شستشوی مبل

مراحل شستشوی مبل در قالیشویی نوین

مبلمان یکی از اجزای اصلی در دکوراسیون یک منزل به حساب می‌آیند و امکان کثیف شدن آن‌ها بالاست. زیرا در طول شبانه روز برای کارهای مختلف مانند مطالعه کتاب، تماشای تلویزیون و … کاربرد دارند. همین موضوع سبب می‌شود تا زود به زود نیاز به تمیز کردن مبلمان داشته باشیم. در گذشته این کار به سختی انجام می‌شد. زیرا وسایل و ابزارآلات لازم به ندرت در دسترس بود. برای مثال برای تمیز کردن مبلمان از نوع پارچه‌ای، باید روکش آن جدا شده و سپس مرحله شستشو شروع می‌شد. در ادامه روش‌های امروزی شستشوی مبل را بیشتر بررسی می‌کنیم.

شستشوی مبلمان

شستن مبل در قالیشویی

اگر امتحان کرده باشید، به خوبی می دانید که تمیز کردن مبلمان در خانه کار بسیار سخت و تخصصی است. تنها یک اشتباه کوچک در انتخاب ماده تمیز کننده می تواند منجر به ایجاد لکه هایی سخت و زشت روی مبل شما شود که تمیز کردن آن گاهی از لکه های قبل نیز سخت تر است. پارچه‌های مبلی جنس های مختلفی دارند. برای تمیز کردن هر نوع پارچه ای باید از روش مناسبی استفاده نمود.

به همین دلیل شستشوی مبل در خانه معمولا جز ایجاد لکه‌های جدید و خراب شدن پارچه مبلی سودی برایتان نخواهد شد. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد برای تمیز کردن مبلمان خود از خدمات قالیشویی کمک بگیرند. قالیشویی ها با شناسایی جنس مبل شما و انتخاب روش و شوینده مناسب لکه‌های روی پارچه مبلی را از بین می‌برند و ظاهری زیبا و تمیز به مبل شما می‌بخشند.

خشکشویی مبلمان در قالیشویی نوین

قالیشویی نوین، از دستگاه‌‌های مخصوص مبلشویی برای شستشوی مبل شما استفاده می‌کند.. یکی از این دستگاه‌ها، مخصوص شستشوی مبل است و دیگری برای خشک کردن آن کاربرد دارد. در این روش، به کمک دستگاه‌های وکیوم شستشوی مبل شما انجام می‌شود. با ارائه خدمات خشکشویی در منزل در عرض چند دقیقه مبلمان منزل و محل کار شما را تمیز می کنند و شما می توانید بعد از خشکشویی مبلمان به راحتی از آن استفاده کنید. مراحلی که قالیشویی نوین برای تمیز کردن مبل شما طی می‌کند، به شرح زیر است. • لکه گیری و غبارگیری
• از بین بردن پرزهای روی پارچه مبل
• بررسی جنس مبلمان
• تعیین نوع لکه‌های ایجاد شده
• انتخاب ماده مناسب برای از بین بردن لکه‌ها
• شستشوی کامل مبل

شستشوی مبل
خشکشویی مبلمان

مزیت استفاده از خدمات شستشوی مبل

از مهم ترین نقاط قوت استفاده از خدمات خشکشویی منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شستشوی آسان و سریع مبل
• از بین بردن لکه ها در مدت زمان کوتاه
• استفاده از تجهیزات مناسب برای شستن و خشک کردن پارچه مبلی
• استفاده از شوینده مناسب که آسیبی به بافت مبل وارد نمی کند
• امکان استفاده از مبل بعد از خشکشویی مبلمان
• عدم نیاز به جابجایی مبلمان
• امکان شستشوی مبل در منزل
• عدم آسیب به پارچه مبلی
• هزینه به صرفه خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان خانگی​

برای خشکشویی مبلمان در منزل از دستگاه مخصوص مبل شویی به همراه شوینده‌های مناسب استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از یک فرچه نرم تمام زوایای مبلمان را به راحتی تمیز می کند و هرگونه لکه و آلودگی را از روی آن پاک می نماید.
برای تمیز کردن مبل به روش خشکشویی از آب استفاده نمی شود و روند تمیز کردن مبلمان با استفاده از دستگاه و مواد شیمیایی مخصوصی انجام می شود.
کلیه مراحل شستشوی مبل به روش خشکشویی توسط یک کارشناس انجام می گردد تا به بافت و رنگ پارچه مبلی آسیب وارد نشود.

شستشوی مبل خانگی
خشکشویی مبلمان اداری

خشکشویی مبلمان اداری

شستشوی مبلم اداری به منظور جلوگیری از انتقال آلودگی و تمیز به نظر رسیدن محیط کاری اهمیت زیادی دارد. به طور معمول برای تمیز کردن مبلمان اداری قبل از هر چیزی باید جنس مبلمان را مد نظر قرار داد. از طرف دیگر شستن مبلمان می تواند به بافت پارچه آن آسیب بزنند و از طرفی نیاز به زمان زیادی برای خشک شدن دارد و موجب ایجاد بوی نامطبوع در مبل می شود. اما بهترین روش برای تمیز کردن مبلمان اداری استفاده از خشکشویی است. برای خشکشویی مبلمان اداری باید از شرکت‌های خدماتی کمک بگیرید. در این روش هیچ نیازی به شست و شو و جابجا کردن مبل‌ها نیست. متخصصان نظافت با استفاده از یک دستگاه کوچک و مخصوص هر نوع جنس مبلمان را تمیز می کنند و شما می توانید بعد از ۱ تا ۲ ساعت به راحتی از آن استفاده کنید.

تحویل مبلمان با ضمانت سلامت

همانطور که گفتیم، شستن مبل نیاز به مهارت و ابزارآلات خاص دارد. مخصوصا مبل‌های پارچه‌ای کارکرده که دوام پارچه‌ی نو را ندارند. قالیشویی نوین، با حساسیت بالا و دقت کافی به مبلمان شما رسیدگی کرده و با مواد شوینده مناسب با جنس مبل شما، از آسیب دیدن مبلتان جلوگیری می‌کند.

چه مدت بعد از خشکشویی و شستشوی مبل می‌توان از آن استفاده کرد؟

به طور کلی بعد شستن انواع مبل و تمیز کردن مبل چرم به روش خشکشویی از دستگاه هایی مخصوص برای خشک کردن مبلمان استفاده می شود. اما برای جلوگیری از چرکتاب شدن پارچه مبلی و همچنین عدم جذب مجدد آلودگی بهتر است تا چند ساعت از آن استفاده شود. در روش خشکشویی رطوبت حاصل از شستشو به وسیله دستگاه های وکیوم تا 90 درصد از سطح مبلمان پاک می شود. اما برای جلوگیری از آسیب به بافت پارچه و کثیف شدن مبلمان بهتر است تا چند ساعت روی مبل ننشینید تا کاملا خشک شود.

چرا قالیشویی نوین؟

قالیشویی نوین یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین قالیشویی های تهران است که برای شستن انواع فرش، قالی و مبلمان از جدیدترین و به روز ترین تجهیزات استفاده می‌کند. از طرف دیگر کمک گرفتن از کارشناسان حرفه ای و کادری مجرب موجب شده تا قالیشویی نوین بتواند خدماتی بسیار باکیفیت و رضایت بخش به مشتریان ارائه دهد. یکی از بهترین تسهیلاتی که قالیشویی نوین برای مشتریان خود در نظر گرفته، امکان سفارش آنلاین خدمات است. شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف نیز بهره مند شوید.

سوالات متداول

سوالاتی که قبل سفارش شاید برای شما پیش بیاید.

Call Now Buttonتماس 1442