شستشوی موکت

یکی از خدمات ارائه شده توسط قالیشویی نوین، شستشوی موکت در محل است. شستشوی موکت همانند شستن فرش، مبل، پرده و … نیازمند رعایت نکات مختلفی است و اگر اصولی انجام نشود، ممکن است به بافت موکت آسیب وارد شود. برای اطمینان از سلامت موکت خود، بهتر است شستن انواع موکت خود را به قالیشویی نوین بسپارید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

خدمات شستشو قالیشویی نوین

مراحل شستشوی موکت در قالیشویی نوین

موکت‌های تمیز می‌توانند احساس بسیار خوبی به افراد منتقل کنند و دکوراسیون و دیزاین منزل را جذاب‌تر نمایند. برخلاف گذشته امروزه موکت‌ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. به‌گونه‌ای که حتی توانسته‌اند جایگزین خوبی برای فرش‌ها شوند. درحالی‌ که از قیمت کمتری برخوردار هستند. البته امروزه بعضی از مدل‌های موکت به علت کیفیت و کارایی از برخی از فرش‌های ماشینی قیمت بالاتری دارند.

شستشوی موکت در محل

شما می‌توانید با استفاده از خدمات قالیشویی موکت خود را با استفاده از انواع ماشین‌آلات تخصصی و صنعتی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی کنید. در برخی از مواقع برای جلوگیری از حرکت موکت بر روی سطح، آن را به کف خانه می‌چسبانند که نیاز به موکت شوی در منزل است. همین موضوع سبب می‌شود تا برای شستشوی آن، از خدمات شستشوی موکت در منزل قالیشویی نوین استفاده کنید. نوین از روش خشکشویی برای شستن موکت های شما بهره می‌کیرد. این روش با استفاده از مواد شوینده مخصوص و دستگاه‌های وکیوم قدرتمند انجام می‌شود.

ابتدا روی سطح موکت به ماده شوینده مخصوص آغشته می‌شود. بعد از مدت زمان مشخص با استفاده از دستگاه وکیوم تمام کف به همراه آلودگی روی موکت از بین می‌روند. این روش خشکشویی موکت در منزل، مزایای زیادی دارد.

تضمین سلامت موکت پس از شستشو

از آن جایی که بافت موکت نسبت به فرش حساس‌تر است، اگر به روش نادرست شسته شود ممکن است آسبی جدی ببیند. قالیشویی نوین، از دستگاه‌‌های مخصوص موکتشویی برای شستشوی موکت شما استفاده می‌کند. همچنین قبل از شروع مراحل شستشو، یک متخصص از قالیشویی نوین، جنس، رنگ، نوع و متراژ موکت شما را بررسی می‌کند تا سلامت موکت شما را بعد از شستشو تضمین کند. این قالیشویی علاوه بر تمیز کردن سطحی مومت، لکه بری و ترمیم موکت شما را نیز انجام می‌دهد.

شستشو در محل

سرعت عمل بالا در انجام مراحل تمیز کردن موکت

شما با چند روش می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. اولین روش تماس با شماره 1442 و یا شماره‌های شعب قالیشویی نوین است. هم‌چنین شما می‌توانید با ثبت سفارش در سایت نیز درخواست خود را ثبت کنید. سفارش آنلاین قالیشویی دارای تخفیف است. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان قالیشویی نوین با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.

عوامل موثر بر قیمت شستشوی موکت

قیمت شستشوی موکت می‌تواند تحت تأثیر فاکتورها و پارامترهای مختلفی باشد. از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند در تعیین نرخ و قیمت شستشوی موکت‌ها مؤثر باشند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
جنس و متراژ موکت‌ها
نوع موکت (نمدی، کبریتی، طرح فرش، چمن مصنوعی و ...)
رنگ موکت
نوع مواد شوینده
نحوه خدمات رسانی شرکت قالیشویی
روش شستشوی سنتی یا مکانیزه
نوع دستگاه‌ها و تجهیزات شستشو
حمل‌ونقل و ...
هر کدام از موارد عنوان شده می‌توانند در تعیین قیمت شستن موکت‌ها مؤثر باشند. همچنین هزینه شستن موکت در محل با قیمت شستشوی موکت در قالیشویی می‌تواند متفاوت باشد.

چرا قالیشویی نوین؟

قالیشویی نوین یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین قالیشویی های تهران است که برای شستن انواع فرش، قالی و مبلمان از جدیدترین و به روز ترین تجهیزات استفاده می‌کند. از طرف دیگر کمک گرفتن از کارشناسان حرفه ای و کادری مجرب موجب شده تا قالیشویی نوین بتواند خدماتی بسیار باکیفیت و رضایت بخش به مشتریان ارائه دهد. یکی از بهترین تسهیلاتی که قالیشویی نوین برای مشتریان خود در نظر گرفته، امکان سفارش آنلاین خدمات است. شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف نیز بهره مند شوید.

سوالات متداول

سوالاتی که قبل سفارش شاید برای شما پیش بیاید.

به دلیل بالا بودن متراژ موکت ها یا برخی از آنها به دلیل چسباندن به زمین جابه‌جایی سخت خواهد بود. در این شرایط بهترین روش شستشویب موکت در منزل میباشد.

ابتدا میزان آلودگی و غبار توسط متخصین سنجیده میشود، و سپس با توجه به به نوع الودگی  با دستگاه مناسب شروع به شستشوی موکت میکنند.

از نکات مهمی که میتوان برای شستشوی موکت در منزل نام برد این است که هنگام شستشو آب به دیگر وسایل منزل آسیبی نرساند و همچنین باید به گونه ای باشد که بعد از شستن موکت رطوبت باقی نماند تا بو نگیرد و زرد نشود.

در شتشوی ماشینی موکت، توسط مواد مخصوص و ماشینهای مکانیزه انجام میشود در روش شستشوی غیر ماشینی بیشتر تمرکز برروی لکه برداری به صورت دستی میباشد.

هزینه شستشوی موکت با توجه به متراژ ، نوع و میزان پرز و آلودگی محاسبه میشود.

 پاک شدن یا نشدن را نمیتوان به طور قطع گفت ، زیرا به عواملی مانند نوع لکه و مدت زمان ایجاد آن لکه بستگی دراد به هخین دعلت بهتر است پس از ایجاد لکه بلافاصله اقدام به پاک کردن لکه روغن از موکت کنید.

تماس 1442