قالیشویی مدرن

قالیشویی مدرن

یک قالیشویی مدرن با تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته به خدمت مشتریان می‌آید تا نیازهای آن‌ها را مطابق با دانش روز برطرف کند. در گذشته شستن فرش در حیاط خانه انجام می‌شد، اما امروز در خانه‌های آپارتمانی و زندگی‌های مدرن این شیوه شست‌وشو دیگر مرسوم نیست. همراه با مدرن شدن زندگی، نحوه شستن فرش‌ها نیز به روز شده و با روش‌های نوین انجام می‌شود. در ادامه ویژگی‌هایی که یک قالیشویی مدرن باید داشته باشد را با هم مرور می‌کنیم.

خدمات آنلاین قالیشویی دارد

در دنیای امروز که همه چیز مجازی شده و افراد می‌خواهند کارهایشان با بالاترین سرعت و کمترین اقدام از سوی خودشان انجام شود، خدمات آنلاین حرف اول را می‎زنند. یک قالیشویی مدرن باید بتواند با برخورداری از اپلیکیشن‌های به روز و داشتن سایت، خدمات آنلاین ویژه به مشتریان خود ارائه کند. در سیستم آنلاین، مشتری با انتخاب نوع فرش (ماشینی یا دستباف) و نوع خدمات مورد نیاز، تنها با وارد کردن اطلاعات خود در اسرع وقت، بهترین خدمات را دریافت می‌کند.

در روش آنلاین، مشتری با استفاده از اپلیکیشن مخصوص قالیشویی یا در وبسایت آن، درخواست خود را ثبت کرده و منتظر کارشناسان می‌نشیند. آنگاه متخصصین در کمترین زمان ممکن خود را به مشتری رسانده و با خدمات بسته‎بندی ویژه و تخصصی فرش را برده و آن را در حداقل زمان تمیز و زیبا همچون روز اول به مشتری باز می‌گردانند. مشتری در خدمات آنلاین این قالیشویی مدرن هیچ زحمتی به خود نمی‌دهد و به آسان‌ترین شیوه، خدمات عالی دریافت می‌کند.

شما از طریق صفحه سفارش آنلاین قالیشویی نوین می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

بسته‌بندی مدرن و شیک

فرش‌ها گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید با دقت و حوصله همان‌طور که بافته شده‌اند با احترام و به صورت تخصصی بسته‎بندی نیز شوند. حمل و نقل فرش اهمیت زیادی دارد و هرگونه اشتباه در این زمینه موجب خسارت جدی به فرش می‌شود. در یک قالیشویی مدرن به این نکته توجه شده و با برخورداری از سیستم‌های به‌روز بسته‌بندی، حمل و نقل این کالای ارزشمند به بهترین نحو انجام می‌شود.

مهم است که فرش تا نشود، چراکه بافت آن دچار آسیب می‌گردد؛ همچنین شکستن فرش موجب از بین رفتن شکل آن می‌شود. نحوه درست انتقال فرش به قالیشویی لوله کردن آن است. همچنین پس از شست و شوی فنی فرش، این کالای گران‌بها باید حتما در کاور پلاستیکی قرار گیرد، مجدد لوله شود و به صاحب فرش بازگردد. 

چرا کاور فرش اهمیت دارد؟

استفاده از کاور فرش ضروری است؛ چراکه از آن در برابر هرگونه آلودگی مراقبت می‌کند. گاهی بعد از شست‌وشوی فرش مقداری رطوبت روی آن باقی می‌ماند و در صورتی که بدون کاور جابه‌جا شود، ممکن است آلودگی‌های بیرونی را به خود جذب کند. این اتفاق باعث ایجاد بوی نامطبوع در قالی می‌شود. رعایت این اصل در یک قالیشویی مدرن ، موجب جلب اعتماد مشتری و برخورد محترمانه با این کالاهای گرانقدر می‌شود.

مشتری‌مداری، مشخصه یک قالیشویی مدرن

یک قالیشویی مدرن ضمن برخورداری از تیم پشتیبانی حرفه‌ای، با تمام فنون مذاکره با مشتری آشنایی کامل دارد. این تیم باید بتواند درخواست مشتری را با بالاترین سرعت به واحدهای دیگر اعلام کند و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد. مشتری، با وجود تیم پشتیبانی متخصص با احساس اطمینان فرش‌های باارزش خود را به قالیشویی می‌سپارد. پاسخگو بودن قالیشویی در همه شرایط با جلب اعتماد مشتری، این امکان را در اختیار او قرار می‌دهد تا بتواند در صورت بروز مشکل آن را حل کند.

شست و شوی اصولی

در یک قالیشویی مدرن ، تکنولوژی به خدمت بشر آمده است تا عملیات شست‌وشو با دقت بیشتر و تخصصی‌تر صورت گیرد. ابتدا باید فرش به دقت بررسی شود و در صورت وجود هرگونه لکه، پوسیدگی و یا پارگی ابتدا رفو و تعمیرات انجام شده و سپس فرآیند شست‌وشو آغاز گردد. پیش از شروع شستن حتما باید خاک‌گیری با دستگاه و وسایل مدرن انجام شود. 

مدرن بودن قالیشویی به معنای تمایز در نحوه شستن فرش است. فرش‌های دستباف، ماشینی و جنس‌های مختلفی که وارد قالیشویی می‌شوند، هرکدام شیوه‌های شست‌وشوی مخصوص به خود را دارند. همچنین لکه‌های مختلفی همچون چربی، رنگ و مواد آرایشی مکانیسم شست‌وشوی خاصی دارند و باید با مواد شوینده مخصوص تمیز شوند. نوع مواد شوینده اهمیت ویژه‌ای دارد تا قالی آسیب نبیند.

شعبه های مختلف در مناطق شهر

در نهایت یک قالیشویی به‌روز، با برخورداری از شعب متعدد در نقاط مختلف شهر، امکان پاسخگویی به کلیه شهروندان را فراهم کرده است. مهم نیست قالی کجا است، مشکل آن چیست و چه جنسی دارد. یک قالیشویی مدرن ، برای همه مشتریان، در جای جای این شهر خدمات ویژه و تخصصی ارائه می‌کند. قالیشویی های تهران اغلب در غرب – شمال – جنوب و شرق تهران شعبه قالیشویی دارند.

مکانیزه بودن دستگاه های قالیشویی

امروزه تمام فرایندهای قالیشویی به صورت مکانیزه و با دستگاه های پیشرفته که آسیبی هم به فرش نمی زند و دخالت انسان در آن کمتر است انجام می شود.

قالیشویی نوین بهترین قالیشویی تهران، خدمات آنلاین قالیشویی را به مشتریان خود ارائه می دهد. با ثبت سفارش انلاین خود 20 درصد تخفیف بگیرید.

 
0 0 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمیترین
جدیدترین رای بیشتر
نظرات
مشاهده همه نظرات
Call Now Buttonتماس 1442
1
0
نظرتو به ما بگوx
()
x