خشکشویی پرده

پرده یکی از لوازمی است که در منزل تمام افراد یافت می شود و جزء اصلی و مهم لوازم خانه به شمار می آید. پرده ها سبب زیبایی و جلوه بخشیدن به محیط و دکوراسیون منزل می شوند از این رو تمیزی و شست و شوی آن ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تمیزی و پاکیزگی پرده در نمای دکوراسیون و منزل تأثیر بسیار زیادی دارد. از این رو شست و شوی آن بسیار مهم می باشد. برای شست و شو و تمیز کردن پرده، به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به بافت و مدل آن، بهتر است از خدمات خشکشویی استفاده کنید تا همان طور که شما در نظر دارید شسته و پاکیزه شود.

خشکشویی پرده در منزل

ما در این مقاله از وبلاگ قالیشویی نوین سعی کردیم تا نکاتی در زمینه خشکشویی پرده در اختیار شما قرار دهیم تا شما با مطالعه مطالب آن با خیالی آسوده پرده منزل خود را به قالیشویی های معتبر بسپارید و همان گونه که می خواهید تمیز و سالم از آن ها تحویل بگیرید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات خشکشویی پرده

با ورود به هر منزلی اولین چیزی که به چشم می آید و موجب پاکیزگی و تمیزی منزل می شود، پرده ها هستند. همان طور که می دانید پرده ها در انواع مختلف، شست و شوی متفاوتی دارند. به همین دلیل بهترین روش برای شست و شوی پرده ها سپردن آن ها به خشک شویی های معتبر است. خشکشویی پرده در قالیشویی های معتبر به روش های مختلف و در مراحل متفاوتی نظیر خشکشویی، سفید شویی، اتوکشی و … صورت می گیرد. خدمات خشکشویی برای انواع پرده‌های حریر، ساتن، توری، مخمل، زیرا، پارچه ای و…. قابلیت شست و شو در قالیشویی های معتبر و مدرن ارائه می‌شود. خدمات خشکشویی پرده در قالیشویی‌ها بدین صورت است که کارگران قالیشویی‌ها به منظور باز کردن و بردن پرده به محل مورد نظر می‌آیند.

در مرحله بعد جهت از بین بردن لکه های پرده به وسیله نرم کننده های مخصوص و مناسب اقدام به شست و شوی آن می نمایند. در مرحله بعدی با توجه و متناسب با جنس پرده اعم از ابریشم، حریر، مخمل، زبرا و …. از بخار شویی یا مواد شیمیایی خاصی استفاده می نمایند. زیرا این عمل سبب عدم آسیب دیدگی پرده می شود؛ و پس از شست و شو و تمیز کردن پرده، مجدداً آن را به منزل بازگردانده و نصب می کنند.

نکات مهم در خشکشویی پرده

همان طور که اشاره کردیم خشکشویی پرده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در خشکشویی پرده اولین نکته مهم، توجه به جنس پرده است. زیرا پرده ها با الیاف و جنس های متفاوت، دارای حساسیت خاص خود و روش‌های شست و شوی متفاوتی باهم دارند. به عنوان مثال پرده ابریشمی به مواد شوینده متناسب با جنس ابریشم  احتیاج دارد. نکته بعدی در زمینه خشکشویی پرده، عدم تغییر رنگ در هنگام شستشوی پرده است. استفاده از مواد شوینده مناسب جهت جلوگیری از تغییر رنگ پرده دارای اهمیت ویژه است که یک خشکشویی مناسب بای آن را در نظر بگیرد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سفارشات خشکشویی پرده نیز به صورت آنلاین قابل انجام میباشد. شما بدون نیاز به تماس یا مراجعه حضوری می توانید از طریق اینترنت سفارش و نیاز خود را ثبت کرده و با خیالی آسوده منتظر خدمات رسانی شرکت‌های خشکشویی بمانید.

خشک شویی پرده توری و حریر

پرده های توری و حریر بسیار نازک هستند، این امر سبب عبور نور از آن ها و روشن شدن محیط منزل می شود. این نوع پرده ها زمانیکه در مجاورت گاز و بخاری و … قرار می گیرند، خیلی زود دچار آلودگی و کثیفی می شوند و نیاز به شست و شو پیدا می‌کنند. از این رو جهت جلوگیری از آلودگی و آسیب دیدگی این نوع پرده ها و عدم چرک مردگی آن‌ها استفاده از خدمات خشک شویی است. خشکشویی های معتبر با تخصص و خدمات ویژه‌ای که دارند موجب محافظت و طول عمر بالای پرده های توری و حریر می‌شوند.

خشک شویی پرده ابریشمی

پرده های ابریشمی یکی دیگر از انواع جنس های پرده است که خشکشویی آن ها بسیار مهم و حساس می‌باشد.باز و بسته کردن و نصب مجدد پرده های ابریشمی کاری دشوار و سخت و پر دردسر است به همین دلیل با سپردن آن به قالیشویی می توانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و با خیالی راحت خشکشویی پرده ابریشمی خود را به افرادی ماهر و متخصص بسپارید تا هم در باز کردن آن و هم در نصب مجدد آن مهارت داشته و سبب آسیب دیدن آن نمی شوند.

خشکشویی پرده زبرا

پرده زبرا نیز به دلیل نوع بافت و ساختاری که دارد قابلیت شست و شو در منزل را ندارد به همین دلیل به جهت جلوگیری از آسیب دیدن آن، بهترین کار سپردن پرده زبرا به خشکشویی است. زیرا این خشکشویی ها و قالیشویی ها با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته و اتو بخار اقدام به شست و شوی پرده نموده و سلامت و زیبایی آن را به خوبی حفظ می نماید.

جمع بندی

قالیشویی نوین یکی از قالیشویی های معتبر و شناخته شده است که با به کارگیری افراد ماهر و متخصص و به کارگیری دستگاه های پیشرفته اقدام به شست و شو و خشک شویی پرده می نماید. این کمپانی با در نظر گرفتن نوع جنس پرده و به کارگیری مواد شوینده مخصوص، اقدام به شست و شوی آن ها نموده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام از قیمت ها با همکاران ما در قالیشویی نوین تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

0 0 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات
0
نظرتو به ما بگوx
تماس 1442