خدمات خشکشویی

آیا می‌دانید شستن مبلمان بدون دستگاه چه خسارتی را در پی دارد؟

قالیشویی نوین به عنوان بهترین قالیشویی، علاوه بر ارائه خدمات فرش، مجری خدمات خشکشویی در محل نیز می باشد. خدمات خشکشویی شامل شستشوی خوشخواب، موکت، فرش، مبلمان اداری و خانگی می باشد. این امر با مواد شوینده استاندارد و به کمک دستگاه‌هایی با خاصیت آنتی باکتریال و مجهز به خشکن انجام می‌پذیرد. این امر زمان انتظار شما را برای استفاده مجدد را کاهش می‌دهد.

خدمات خشکشویی در قالیشویی نوین

نکاتی که ما هنگام خشکشویی آن ها را رعایت می‌کنیم

خشکشویی خوشخواب

خشکشویی خوشخواب

تشک‌های خوشخواب به دلیل جذب سلول‌های مرده پوست و گرد و غبار هر ۶ ماه یک بار نیاز به شستشو دارند. برای شست و شوی خوشخواب معمولاً از خشکشویی استفاده می‌شود. در این روش تشک شما با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه و قوی تمیز می‌شود.
این کار موجب می‌شود تا هرگونه جرم، آلودگی و لکه و گرد و غبار از سطح تشک پاک شود. معمولاً بعد از خشکشویی تشک می‌توانید در عرض ۲ تا ۳ ساعت از آن استفاده کنید.
در قالیشویی نوین، به عنوان بهترین قالیشویی برای خشکشویی خوشخواب از دستگاه‌های بخارشوی مخصوص استفاده می‌شود. به طور معمول نوع ماده شوینده مورد استفاده در خدمات خشک شویی و تجهیزاتی که برای این کار استفاده می‌شود، روی کیفیت و نتیجه کار تأثیر می‌گذارد.

خشکشویی موکت

موکت‌ها معمولاً گرد و خاک و آلودگی زیادی را به خود جذب می کنند و استفاده از خدمات قالیشویی و خدمات خشکشویی می تواند راهکار مناسبی برای تمیز کردن آن‌ها محسوب شود. در بسیاری از مواقع موکت‌ها به سطح کفپوش‌ها چسبیده می شوند تا جلوه بهتری به منزل بدهند و ظاهر زیباتری پیدا کنند.
به همین دلیل شستن آن‌ها با آب در چنین شرایطی امکان پذیر نیست. به همین دلیل معمولاً برای تمیز کردن موکت از خشکشویی استفاده می شود. برای خشکشویی موکت معمولاً از دستگاه‌های صنعتی و مخصوصی استفاده می شود. شرکت‌های قالیشویی برای شستشوی موکت تجهیزات متفاوتی دارند. دستگاه موکت شویی بررسی یکی از انواع روش‌های مورد استفاده از دستگاه اسپری مکش است.
داخل دستگاه یک مخزن برای آب و ماده شوینده وجود دارد و دستگاه هم زمان عمل شستشو و خشک کردن را انجام می دهد. برخی مواقع نیز برای تمیز کردن موکت‌ها از جاروبرقی صنعتی استفاده می شود.
معمولاً از این روش برای تمیز کردن موکت در منازل و ساختمان‌های بزرگ استفاده می شود. روش دیگری که برای خشکشویی موکت مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از دستگاه بخارشوی است.
در این روش بخار با فشار زیاد روی پرزهای موکت قرار می گیرد و بعد از حل کردن آلودگی در خود وارد مخزن دستگاه می شود.


خشکشویی موکت در قالیشویی نوین
خدمات خشکشویی مبلمان قالیشویی نوین

خشکشویی مبلمان اداری

شستشوی مبلمان اداری به منظور جلوگیری از انتقال آلودگی و تمیز به نظر رسیدن محیط کاری اهمیت زیادی دارد. به طور معمول برای تمیز کردن مبلمان اداری قبل از هر چیزی باید جنس مبلمان را مد نظر قرار داد. از طرف دیگر شستن مبلمان می تواند به بافت پارچه آن آسیب بزنند و از طرفی نیاز به زمان زیادی برای خشک شدن دارد و موجب ایجاد بوی نامطبوع در مبل می شود. اما بهترین روش برای تمیز کردن مبلمان اداری استفاده از خشکشویی است. برای خشکشویی مبلمان اداری باید از شرکت‌های خدماتی کمک بگیرید. در این روش هیچ نیازی به شست و شو و جابجا کردن مبل‌ها نیست. متخصصان نظافت با استفاده از یک دستگاه کوچک و مخصوص هر نوع جنس مبلمان را تمیز می کنند و شما می توانید بعد از ۱ تا ۲ ساعت به راحتی از آن استفاده کنید.

خشکشویی مبلمان خانگی

برای خشکشویی مبلمان در منزل از دستگاه مخصوص مبل شویی به همراه شوینده‌های مناسب استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از یک فرچه نرم تمام زوایای مبلمان را به راحتی تمیز می کند و هرگونه لکه و آلودگی را از روی آن پاک می نماید.
برای تمیز کردن مبل به روش خشکشویی از آب استفاده نمی شود و روند تمیز کردن مبلمان با استفاده از دستگاه و مواد شیمیایی مخصوصی انجام می شود.
کلیه مراحل شستشوی مبل به روش خشکشویی توسط یک کارشناس انجام می گردد تا به بافت و رنگ پارچه مبلی آسیب وارد نشود.

خشکشویی مبلمان خانگی

سوالات متداول

سوالاتی که قبل سفارش شاید برای شما پیش بیاید.

فراموش نکنید، خشکشویی فقط خشک کردن نیست. خشکشویی فرش باید دائما انجام شود تا عمر قالی طولانی‌تر شود. قالیشویی نوین، با در نظر گرفتن نوع قالی (تراکم، نوع الیاف، قیمت و…) مراقبت‎های حرفه‌ای را برای عملیات بهینه خشکشویی به عمل می‌آورد.

خشکشویی فرش بیشتر برای موقعیت‌های خاص، مثل شست و شوی موضعی کاربرد دارد. این روش ارزان‌تر از سایر روش‌ها بوده و زمان کمتری را هم صرف می‌کند. از روش خشکشویی برای قالی‌های ظریف و بدون رنگ ثابت استفاده می‌گردد.

در قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های صنعتی برای از بین بردن گرد و غبار استفاده می‌‎شود. در صورت لزوم عملیات ترمیم هم صورت می‌گیرد و در نهایت فرآیند خشک کردن انجام می‌شود. اما در خشکشویی در مدت زمان اندک، عملیات با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌گردد.

دستگاه مبل شویی یک دستگاه مکانیزه است که به کمک آن سطوح افقی و عمودی مبل به راحتی شسته می‌شود. این دستگاه یک مخزن برای جمع‌آوری آب تمیز دارد و یک مخزن هم برای آب کثیف. یک موتور مکنده قوی هم هست که عمل مکش آلودگی‌ها و ذرات بر عهده آن است. کمپرسور دستگاه وظیفه تولید کف را بر عهده دارد. یکی از مزیت‌های مهم دستگاه مبل شویی، تولید فوم و کف می‌باشد. غلظت زیاد فوم روی مبل می‌ماند و آلودگی‌ها را در خودش حل می‌کند.
دستگاه مبل‌شویی بخاطر قدرت شست و شوی زیاد خود معمولا طرفداران زیای نیز دارد. قالیشویی نوین با بهره‌مندی از دستگاه‌های به روز دنیا بدون هیچ آسیبی مبلی تمیز به شما تحویل می‌دهد.

ما مکش دستگاه را متناسب با حساسیت مبلمان شما تنظیم می‌کنیم. برای همین جای هیچگونه نگرانی نیست. کوچکترین آسیبی به اجناس ارزشمند شما وارد نخواهد شد.

قالیشویی نوین کلیه عملیات خشکشویی مبل تخت خوابشو، خشکشویی موکت و موکت شویی، شست و شوی تشک خوشخواب و صندلی‌های شما را بر عهده خواهد گرفت.

با توجه به تعداد مبلمان شما و جنس آن، هزینه شست و شو نیز متفاوت خواهد بود.

معمولا سه الی چهار ساعت بعد از خشکشویی مبلمان می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

تماس 1442