چرا قالیشویی نوین ؟

این شرکت با بهره گیری از نیروی متخصص و هم همچنین دستگاه های پیشرفته انتخابی مناسب برای شما می باشد.

شست و شوی فرش
بدون آسیب دیدگی

ارسال به موقع و
سریع سفارشات

بازرسی کارشناسان جهت
کنترل کیفیت

قالیشویی

قالیشویی نوین، سالیان زیادی است که قالیشویی فرش، موکت، مبلمان، پرده، خوشخواب و… را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

قالیشویی نوین با وجود کرونا ، تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند و شما با خیال راحت، می توانید از خدمات شستشوی فرش یا مبلمان و … استفاده کنید.

تخفیف ویژه سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین کلیک کنید

خدمات قالیشویی نوین

کارخانه قالیشویی نوین خدمات خود را در حوزه شستشوی فرش و خدمات قالیشویی با درصد بالا از رضایت مشتریان از سال ۱۳78 آغاز نموده است.

شستن فرش و قالی
شستشوی کامل فرش با استفاده از مواد شوینده ی استاندارد و کاملا خنثی انجام میگیرد، چرا که محیط های اسیدی یا قلیایی به فرش آسیب میرساند. شستشوی فرشها باید در بهترین قالیشویی به کمک دستگاههایی انجام میشود، با برس های بزرگ و دایره ای شکل که به اهستگی سطح فرش را ساییده و نقاط تیره و چرک را می شوید. شستشوی کامل فرش با استفاده از مواد شوینده استاندارد آغاز و پس از اتمام، آبکشی انجام می شود.
رنگ برداری فرش

قالیشویی باعث می شود که رنگ فرش شما حفظ شود. هنگامیکه خود فرد اقدام به شستشوی فرش دستبافت در منزل میکند و یا به هر دلیل دیگری آب روی سطح فرش ریخته میشود ۸۰درصد احتمال ایجاد تداخل رنگ در فرش وجود دارد، فرش دستبافت از خود رنگ پس می دهد و معمولا رنگهای تیره وارد قسمتهای روشن فرش شده و چهره بدی به گلها و نقشه فرش می دهد. برای رنگبرداری از هیدروسولفیت با غلظت پایین استفاده می شود که این مهم توسط رنگبرداران متخصص در کارخانه انجام میشود.

رفو و بازسازی فرش
قالیشویی تهران بهترین رفوکاران و متخصصان فرش را دارد.قرار دادن گلدان روی فرش، قرار گرفتن فرش در فضای مرطوب، شستشوی فرش با مواد شوینده نامناسب و ریختن مایعات روی فرش آن را در معرض پوسیدگی قرار می‌دهد که با رفوگری برطرف میگردد. پارگی فرش یکی دیگر از آسیب‌هایی است که می‌توان با رفوگری آن را برطرف کرد. همچنین عیوبی اعم از سوراخ شدگی، پارگی، سوختگی و… که در فرش ها حاصل شده توسط رفوگران ماهر در کارخانه، مورد مرمت و بازسازی قرار میگیرد.
ریشه زنی فرش و قالی
قالیشویی تهران، تمام خدمات فرش و ترمیم ریشه فرش را انجام می دهد. فرش شما به مرور زمان و پا خوردن فرسوده می شوند. یکی از قسمت هایی که فرسودگی فرش را نمایان میکند ریشه فرش می باشد. اما اگر ریشه فرش از بین رفته باشد، یا ریشه ریخته باشد، یا پاره شده باشد میتوان فرش را به حالت اولیه بر گرداند. درصورتیکه ریشه های ابتدا و انتهای فرش از بین رفته باشد، رفوگر به دو روش ریشه زنی آماده و ریشه بافی (ریشه کشی) تمام چله ها را با رنگی همرنگ و همجنس چله های ابتدایی ترمیم میکند.

مراحل شستن فرش در قالیشویی

کارشناسی فرش

کارشناسی فرش

Direction Arrows
قدم اول
غبارگیری

غبارگیری

Direction Arrows
قدم دوم
شستن فرش ماشینی

شستن فرش ماشینی

Direction Arrows
قدم سوم
آبگیری فرش

آبگیری فرش

Direction Arrows
قدم چهارم
خشک کردن

خشک کردن

قدم پنجم
کارشناسی فرش

کارشناسی فرش

Direction Arrows
قدم اول
غبارگیری

غبارگیری

Direction Arrows
قدم دوم
لکه برداری

لکه برداری

Direction Arrows
قدم سوم
رنگ برداری

رنگ برداری

Direction Arrows
قدم چهارم
قلم زنی

قلم زنی

Direction Arrows
قدم پنجم
ترمیم فرش

ترمیم فرش

Direction Arrows
قدم ششم
شستشو

شستشو

Direction Arrows
قدم هفتم
آبکشی

آبکشی

Direction Arrows
قدم هشتم
آب گیری

آب گیری

Direction Arrows
قدم نهم
خشک کردن

خشک کردن

قدم دهم

چرا قالیشویی نوین را انتخاب کنیم؟

کارخانه قالیشویی نوین در سال ۱۳78 فعالیت خود را آغاز کرده است. تجربه بیش از نیم قرن خدمت‌رسانی در حوزه شستشوی فرش و قالی و رضایت همیشگی مشتریان از خدمات ما، گواه سال‌ها فعـالیت صادقانه و شفاف است و به عنوان بهترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. مجموعه نوین دارای ۵ شعبه قالیشویی غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهـران است. از این نظر تضمـین می‌کنیم که ارائـه خـدمات قالیشویی با سـرعت مناسب انجام خواهد شد. همچنین شعبه جدید کارخانه قالیشویی نوین در شهر کرج، امکان خدمت رسانی به مشـتریان عزیز البـرزی را فـراهم کرده است.

خدمات قالیشویی با زمان بندی

قالیشویی نوین به عنوان بهترین قالیشویی و برای رضایت مشتریان خود طبق زمان بندی اعلام شده شستشوی فرش و قالی شما را انجام خواهد داد. مجموعه نوین سعی دارد خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه دهد تا رضایت مشتریان خود را فراهم سازد.

ارائه انواع خدمات شستشو

اگرچه خدمت اصلی ما همچنان قالیشویی است؛ اما مجـموعه متنوعی از خـدمات، از جمله ترمیـم و رفوی فـرش، لکه‌برداری از فرش و خشک‌شویی مبلمان و تشک خوشخواب در محل شما، از جمله خدماتی است که به مشتریان خـود ارائــه می‌دهیـم.

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی

دانش تخصـصی در حوزه قالیشویی مکانیزه، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب و بهره بردن از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مـدرن و پیـشرفته، در کنار تجربه بالای متخصصین ما، باعث شده است خیال شما از بابت کیفیت بالای خدمات ارائه شده راحت باشد.

قالیشویی مکانیزه و مدرن

قالیشویی نوین مجهز به مدرن ترین دستگاه های قالیشویی مکانیزه می باشد و بیشتر خدمات شستشوی با بهترین دستگاه های قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک انجام می شود. استفاده از این دستگاه های مکانیزه و مدرن باعث افزایش سرعت و بهره وری شستشوی فرش و قالی شما می شود. این دستگاه ها شامل مراحل مختلف انجام شستشوی فرش است و اطمینان خاطر برای شستشویی مناسب فرش را بوجود می آورد.

شفافیت قیمت‌ها و تعهدات

پس از سـال‌ها فعالیت، به این نتیجه رسیده‌ایم که هیج چیز مثل شفافیت در نحوه ارائـه خدمات حرفه ای و مـیزان تعـرفه‌ قالیشویی، نمی‌تواند مشـتریان را راضی نـگه دارد. در این زمیـنه به شـما اطمینان می‌دهـیم همه موارد به دقت و با جزئیات مناسب تعـیین شده و در نهـایت شفافیت به شما ارائـه می‌شود تا در نهـایت مـا و شـما از نتیـجه نهـایی کار خوشـنود و راضی باشـیم.

ترمیم حرفه‌ای فرش‌های دستباف

بسیاری از مشتریان ما به دنبال ترمـیم فرش‌ها و قالیچه‌های دستباف و ارزشمند خود هستند. ترمـیم آنها نیازمند هـنر، دقـت و تـجـربه بـالایی است. در خدمات فرش قالیشویی به ارائــه انـواع خـدمات لکه‌بـرداری، رفـوکاری، قلـم‌زنی، رنگ‌برداری، ریشه‌زنی، شیرازه دوزی، چرم‌دوزی و… می‌پردازیم. انجام کارشناسی پیش از انجام هر ترمیم و تغییری و ارائـه مشـاوره به شما وظیـفه ماست.

ثبت مشخصات جهت تماس
کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما هستند

مراحل شستن فرش در قالیشویی

معمولا قیمت و هزینه قالیشویی فرش ماشینی پایین تر از فرش دستباف است.

قالیشویی

قالیشویی، شستن فرش ها و قالی ها را با بهترین کیفیت برای ما انجام می دهد. امروزه قالیشویی خدمات متنوعی را ارائه می دهند. قالیشویی علاوه بر شستن فرش و قالی، خدماتی از قبیل خدمات فرش مثل رفوگری فرش، رنگ برداری فرش، ترمیم پارگی و سوختگی فرش و خدمات خشکشویی مثل خشکشویی موکت، پرده، مبلمان، خوشخواب و… را انجام می دهند.

چرا قالیشویی؟

قالیشویی فرش در خانه، مشکلات زیادی را به همراه دارد. موارد زیادی از جمله روش حمل و نقل فرش، محل شستشوی فرش، مواد شوینده مورد استفاده برای شستشو، روش شستشو و روش خشک کردن، همگی می‌توانند فرش را دچار مشکل کنند.

این در حالی است که شستن فرش در قالیشویی، توسط متخصصین با تجربه انجام می‌شود. همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب، دستگاه‌ها و تجهیزات اتوماتیک قالیشویی از مواردی است که موجب می‌شود در فرایند شستن فرش در قالیشویی، فرش شما آسیب نبیند.

شستشوی یک فرش در خانه، این روزها هزینه‌های زیادی در بر دارد. پس از نظر اقتصادی نیز صرفه در شستوی فرش توسط قالیشویی است.

قالیشویی نوین، فرش و قالی های شما را، با بهترین کیفیت به شما تحویل می دهد. قالی شویی فرش ها و قالی هایتان را به ما بسپارید.

بهترین قالیشویی

قالیشویی نوین، بهترین قالیشویی است چون سعی کرده است در تمام این سالها استانداردهای بهترین قالیشویی را حفظ کند و موارد زیر را رعایت کند:

 • بهترین قالیشویی، خدمات خوب و با کیفیت ارائه می دهد.
 • مشتری همیشه برایش مهم است و سعی می کند رضایت مشتری را جلب کند. اعتماد مشتری را جلب کرده و سعی می کند آن را همیشه حفظ کند.
 • بهترین قالیشویی همیشه معتبر است و مجوزهای لازم را دارد.
 • پشتیبانی مشتریان در بهترین قالیشویی، همیشه ۲۴ ساعته است و همیشه پاسخ گوی مشتریان خود هستند.
 • بهترین قالی شویی ها از دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک استفاده می کنند.
 • درشستشوی فرش ها از بهترین مواد شوینده که به فرش آسیبی نرسد استفاده می کنند.
 • فرش ها را بدون اینکه در فرایند شستشو، آسیبی ببیند یا خراب شوند، کاور شده و بسته بندی شده، تحویل مشتری می دهند.

بهترین قالیشویی، با بهترین خدمات قالیشویی را از قالیشویی نوین بخواهید.

 • در بهترین قالی شویی ها خدمات دیگری غیر از شستن قالی و فرش انجام می شود. خدماتی از قبیل خشکشویی و ترمیم فرش نیز با بهترین کیفیت انجام می شود.
 • امکان سفارش آنلاین قالیشویی وجود دارد.
 • قالیشویی های خوب به مشتریان خود امتیازات ویژه ای می دهند. و به طور فصلی به مشتریان وفادار خود، تخفیف می دهند.

قالیشویی تهران

قالیشویی تهران، قالیشویی است که نه تنها در یک منطقه خدمات قالیشویی می دهد بلکه در سایر مناطق شهر تهران هم قالیشویی داشته باشد. قالیشویی هایی که در تهران هستند، دارای شعبه هایی در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران و گاها البرز هستند.

در تهران به عل­­­­­­­­ت آلودگی تهران و شلوغی و جمعیت بالای شهر تهران، قالیشویی تهران بیشتر هستند. و درخواست برای شستن قالی یا سایر خدمات قالیشویی زیاد است.

قالیشویی های تهران، همیشه از شهرهای دیگر پردرآمدتر و مشتریان بیشتری دارد. قالیشویی تهران، انواع کارهای شستشو فرش، مبلمان، پرده و… را انجام می دهد.

قالیشویی های تهران، با توجه به حجم درخواستها، باید بتواند تقاضاهای مشتریان را برای شستن فرش ها یا سایر خدمات مدیریت کند. قالیشویی هایی که در تهران هستند، باید نسبت به سایر شهرها، به زمانبندی تحویل فرش ها، به علت شلوغی تهران، دقت کنند. قالیشویی ها در تهران، دارای سایت هستند و خدمات آنلاین را ارائه می دهند.

قالیشویی تهران، قالیشویی نوین، دارای شعب مختلف در تهران و البرز، است. هر کجا هستید با ما تماس بگیرید.

با توجه به اینکه اعتبار قالیشویی های تهران، مهم است. آنها باید علاوه بر مجوز، کارکنان و پرسنل در قالیشویی های تهران، همیشه لباس با آرم شرکت را می پوشند و وسایل نقلیه قالیشویی های تهران، هم دارای آرم شرکت هستند.

سفارش آنلاین قالیشویی

قالیشویی تهران، همیشه سفارش آنلاین را جزو خدمات خود دارد. قالیشویی نوین هم، خدمات قالیشویی آنلاین را، به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر سفارش خود را آنلاین انجام دهید، ۲۰% تخفیف به شما می دهد.

برای ثبت سفارش خود روی دکمه سفارش آنلاین را کلیک کنید و در صفحه سفارش آنلاین قالیشویی، با پر کردن فرم مربوطه و ثبت سفارش خود، می توانید به راحتی از خدمات ما بهره مند شوید. کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس می گیرند.

نرخ قالیشویی

نحوه محاسبه نرخ قالیشویی تهران، قانونا باید بر اساس نرخ‌های اعلام شده از سوی اتحادیه صنف قالیشویی تهران باشد. این نرخ تنها مختص به سال ۹۹ نمی‌باشد و چندین سال است که روال قیمت گذاری هزینه‌های شست‌وشوی قالی در قالیشویی‌ها، بر اساس نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه می‌باشد. بر همین اساس، هرگونه قیمت‌گذاری خارج از این مصوبه عملاً غیرقانونی است.

هزینه شستشو و نرخ قالیشویی براساس موارد زیر است:

جنس فرش – ابعاد فرش – نوع شستشوی فرش

هزینه قالی شویی:

 • تمام قیمت ها با تخفیف ۳۰ درصد ارائه می شود.
 • شستشوی فرش های قیمتی، زمان سفارش مشخص می شود.
 • هزینه شستن موکت، با توجه به نوع موکت و نوع شستشو متفاوت است.
 • هزینه بسته بندی و کاور هر متر مربع فرش، ایاب ذهاب، خدمات نانو در زمان سفارش مشخص می شود.
 • هزینه خشکشویی به صورت جدا بررسی می شود.

مشاوره قالیشویی

به خاطر داشته باشید که شستشوی فرش در خانه و توسط خودتان علاوه بر زحمت بسیاری که دارد، احتمال تمیز نشدن و باقی ماندن لکه‌ها بر روی فرش شما را زیاد می‌کند. بنابراین بهتر است برای این کار از خدمات قالیشویی‌ های معتبر انجام شود.

البته که بهترین راه برای شستشوی فرش، استفاده ازخدمات قالیشویی است. فرش‌ها در این فضاها به کمک دستگاه، شستشو داده می‌شوند. زمانی که فرش مرطوب است می‌تواند به راحتی آلودگی به خود جذب کند. اما خشک شدن اصولی آن در کارخانه قالیشویی از این کار جلوگیری می‌کند.

برای ترمیم فرش ها، افراد متخصصی برای ترمیم فرش شما در قالیشویی ها برای مشاوره وجود دارند که آن را به راحتی رفع می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از خدمات قالیشویی های معتبر استفاده کنید.

شستشوی خوشخواب، مبلمان و پرده را به قالیشویی‌ ها بسپارید. آن‌ها توسط مواد شوینده مخصوص و در فضاهای بزرگ اقدام به شستشو می‌کنند تا آلودگی‌ها را از درون الیاف فرش و مبلمان و خوشخواب حذف کنند.

سوالات متداول

سوالاتی که قبل سفارش شاید برای شما پیش بیاید

Call Now Buttonتماس 1442