قالیشویی پاسداران تهران

اگر در منطقه پاسداران تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین قالیشویی شرق تهران می‌گردید، بهتر است یک بار از خدمات بی نظیر قالیشویی نوین استفاده کنید. قالیشویی نوین در واقع یک کارخانه قالیشویی بزرگ و مجهز است که در سراسر خیابان‌ها و محله‌های تهران شعب مختلفی را دایر نموده است. شما مشتریان عزیز می‌توانید از مناطق مختلف شهر مانند پاسداران برای دریافت خدمات باکیفیت قالیشویی نوین به نزدیک‌ترین شعبه قالیشویی پاسداران مراجعه کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن فرش و قالی‌های خودتان تمیز نمایید. کلیه مراحل شستشوی فرش‌ها و قالی‌ها در کارخانه قالیشویی نوین زیر نظر کارشناسان انجام می‌شود. از همین رو بعد از بررسی دقیق برای شستن هر فرش و قالی از ماده شوینده مناسب و روش شستشوی متناسبی استفاده می‌شود.

قالیشویی پاسداران

ویژگی‌های قالیشویی در پاسداران

قالیشویی نوین با داشتن چندین شعبه در سراسر شهر تهران و حومه خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد. این شعبه قالیشویی در پاسداران پس از ثبت سفارش، فرش و قالی‌های شما را در خانه تحویل می‌گیرد و به سرعت به کارخانه قالیشویی نوین منتقل می‌کند. از مهم‌ترین ویژگی‌های قالیشویی نوین مجهز بودن این قالیشویی به مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین آلات است. از طرف دیگر کلیه فرآیندهای شستشوی فرش و قالی در این قالیشویی زیر نظر متخصصین و کارشناسان ماهر انجام می‌شود. کارشناسان بعد از بررسی دقیق بافت و تار و پودر فرش از یک شوینده مناسب برای شستن فرش و قالی استفاده می‌کنند.

شوینده‌هایی که در شعبه قالی شویی پاسداران مورد استفاده قرار می‌گیرند، همگی درجه یک و باکیفیت هستند، از همین رو موجب کدر شدن بافت فرش و آسیب به تار و پود فرش نمی‌شوند.
این شعبه قالیشویی در پاسداران زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می‌کند و از همین رو کلیه هزینه‌های این قالیشویی توسط اصناف مشخص می‌شود. قالیشویی نوین برای ترغیب مشتریان به خرید و همچنین تسهیل فرآیند شستشوی فرش و قالی امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. شما می‌توانید با ورود به وب سایت قالیشویی نوین و ثبت سفارش در این قالیشویی از تخفیف 20 درصدی قالیشویی نوین برخوردار شوید.

خدمات قالی شویی نوین در پاسداران

خدمات گسترده شعبه قالیشویی پاسداران موجب شده تا این قالیشویی در لیست بهترین قالیشویی‌های تهران شناخته شود. تنوع در خدمات و همچنین پاسخگویی مناسب موجب شده تا مشتریان همواره از دریافت خدمات از قالیشویی نوین ابراز رضایت کنند. شما می‌توانید برای شستشوی انواع فرش‌های دستباف و ماشینی، شستشوی موکت، خشکشویی انواع مبلمان و خوشخواب از قالیشویی نوین کمک بگیرید. کلیه خدمات این قالیشویی زیر نظر متخصصین انجام می‌شود و از همین رو بدون کوچک‌ترین مشکلی انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ترمیم و رفوی انواع فرش و همچنین لکه بری و رفع مشکلات فرش و قالی نیز از خدمات این قالیشویی محدوده پاسداران استفاده کنید.

یکی از خدمات منحصر به فردی که قالیشویی نوین به مشتریان خود ارائه می‌دهد، مشاوره تمام وقت و رایگان است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و همچنین کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت سفارش و قیمت خدمات با کارشناسان قالیشویی نوین تماس بگیرید. در ادامه می‌توانید با مهم‌ترین خدمات قالیشویی نوین آشنا شوید.

  • این قالیشویی در تهران امکان شستشوی انواع فرش و قالی را برای مشتریان فراهم کرده است.
  • شما می‌توانید برای رفو و ترمیم فرش و قالی از قالیشویی نوین کمک بگیرید.
  • قالیشویی نوین امکان خشکشویی و شستشوی مبل و پرده را نیز در منزل برای مشتریان فراهم نموده است.
  • در قالیشویی نوین می‌تواند از خدمات اعلاشویی و ابریشم شویی زیر نظر کارشناسان استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی پاسداران

شما مشتریان عزیز می‌توانید برای ثبت سفارش در شعبه قالیشویی در پاسداران به صورت حضوری به نزدیک‌ترین شعبه مراجعه کنید و یا از طریق تماس با شماره قالیشویی 1442 سفارش خودتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ثبت کنید. یکی دیگر از مزیت‌هایی که قالیشویی پاسداران برای مشتریان خود در نظر گرفته است، امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت قالیشویی نوین است. شما می‌توانید با ورود به سایت قالیشویی نوین وارد بخش ثبت سفارش شوید. سپس بعد از ورود اطلاعات به داخل وب سایت سفارشتان را ثبت نمایید و از خدمات این قالیشویی در پاسداران بهره مند شوید.
کلیه مشتریانی که سفارش خودشان را از طریق وب سایت قالیشویی ثبت می‌کنند، می‌توانند از تخفیف 20 درصدی قالیشویی بهره مند شوند.

4 1 رای
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات
0
نظرتو به ما بگوx
تماس 1442