موکت

بدلیل آنکه بلافاصله بعد از شامپو زدن، باید آبی که داخل اسفنج باقی مانده خارج شود و برای خارج نمودن آب داخل مبلمان، احتیاج به دستگاه وکیوم با توان موتور مکنده 1500وات دارید تا بتوانید آب کثیف را خارج کنید و چنانچه این عملیات به درستی انجام نشود به میزان زیادی از طول عمر مبلمان شما کاسته میشود.

خوشخواب

بدلیل آنکه بلافاصله بعد از شامپو زدن، باید آبی که داخل اسفنج باقی مانده خارج شود، برای خارج نمودن آب داخل مبلمان، احتیاج به دستگاه وکیوم با توان موتور مکنده 1500وات دارید تا بتوانید آب کثیف را خارج کنید . چنانچه این عملیات به درستی انجام نشود به میزان زیادی از طول عمر مبلمان شما کاسته میشود.

مبلمان خانگی

وکیوم قوی و مناسب مورد استفاده، تمامی جرم و آلودگی را بدون آسیب به بافت پارچه مبل از عمق آن خارج کرده و مبل شما را به حالت تمیز برمیگرداند. پس از شستشو و آبگیری، مبلمان شما در کمتر از 3ساعت قابل استفاده خواهد بود.

مبلمان اداری

وکیوم قوی و مناسب مورد استفاده، تمامی جرم و آلودگی را بدون آسیب به بافت پارچه مبل از عمق آن خارج کرده و مبل شما را به حالت تمیز برمیگرداند. پس از شستشو و آبگیری، مبلمان شما در کمتر از 3ساعت قابل استفاده خواهد بود.

آیا میدانید شستن مبلمان بدون دستگاه چه خسارتی را در پی دارد؟

خدمات خشکشویی

قالیشویی نوین علاوه بر ارایه خدمات فرش، مجری خدمات خشکشویی در محل نیز می باشد. خدمات خشکشویی شامل شستشوی خوشخواب، موکت، فرش، مبلمان اداری و خانگی می باشد . این امر با مواد شوینده استاندارد و به کمک دستگاههایی با خاصیت آنتی باکتریال و مجهز به خشکن انجام می پذیرد. این امر زمان انتظار شما را برای استفاده مجدد را کاهش میدهد.

خدمات فرشخدمات فرش

سوالات متداول

آیا دستگاه مبل شویی به مبلمان من آسیب می‌زند؟

ما مکش دستگاه را متناسب با حساسیت مبلمان شما تنظیم می‌کنیم. برای همین جای هیچگونه نگرانی نیست. کوچکترین آسیبی به اجناس ارزشمند شما وارد نخواهد شد.

چه خدمات دیگری غیر از شست و شوی مبل منزل می‌توانم داشته باشم؟

قالیشویی نوین کلیه عملیات خشکشویی مبل تخت خوابشو، خشکشویی موکت و موکت شویی، شست و شوی تشک خوشخواب و صندلی‌های شما را بر عهده خواهد گرفت.

هزینه خشکشویی مبل چقدر است؟

با توجه به تعداد مبلمان شما و جنس آن، هزینه شست و شو نیز متفاوت خواهد بود.

چقدر بعد از اتمام سرویس می‌توانیم از مبلمانمان استفاده کنیم؟

معمولا سه الی چهار ساعت بعد از خشکشویی مبلمان می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

خشکشویی فرش بدون آب چطوریه؟

فراموش نکنید، خشکشویی فقط خشک کردن نیست. خشکشویی فرش باید دائما انجام شود تا عمر قالی طولانی‌تر شود. قالیشویی نوین بهترین قالیشویی در تهران، با در نظر گرفتن نوع قالی (تراکم، نوع الیاف، قیمت و…) مراقبت‎های حرفه‌ای را برای عملیات بهینه خشکشویی به عمل می‌آورد.

مزیت خشکشویی فرش چیست؟

خشکشویی فرش بیشتر برای موقعیت‌های خاص، مثل شست و شوی موضعی کاربرد دارد. این روش ارزان‌تر از سایر روش‌ها بوده و زمان کمتری را هم صرف می‌کند. از روش خشکشویی برای قالی‌های ظریف و بدون رنگ ثابت استفاده می‌گردد.

خشکشویی با قالیشویی چه فرقی داره؟

در قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های صنعتی برای از بین بردن گرد و غبار استفاده می‎شود. همینطور در صورت لزوم عملیات ترمیم هم صورت می‌گیرد و در نهایت فرآیند خشک کردن انجام می‌شود. اما در خشکشویی در مدت زمان اندک، عملیات با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌گردد.

مبل شویی با دستگاه چطوریه؟

دستگاه مبل شویی یک دستگاه مکانیزه است که به کمک آن سطوح افقی و عمودی مبل به راحتی شسته می‌شود. این دستگاه یک مخزن برای جمع‌آوری آب تمیز دارد و یک مخزن هم برای آب کثیف. یک موتور مکنده قوی هم هست که عمل مکش آلودگی‌ها و ذرات بر عهده آن است. کمپرسور دستگاه وظیفه تولید کف را بر عهده دارد. یکی از مزیت‌های مهم دستگاه مبل شویی، تولید فوم و کف می‎باشد. غلظت زیاد فوم روی مبل می‌ماند و آلودگی‌ها را در خودش حل می‌کند.
دستگاه مبل‌شویی بخاطر قدرت شست و شوی زیاد خود معمولا طرفداران زیای نیز دارد. قالیشویی نوین با بهره‌مندی از دستگاه‌های به روز دنیا بدون هیچ آسیبی مبلی تمیز به شما تحویل می‌دهد.