تخفیف نوروزی قالیشویی نوین

قالیشویی نوین یکی از معتبرترین و باتجربه‌ترین قالیشویی‌های تهران است. نوین افتخار این را دارد با بیش از 22 سال سابقه در زمینه شستشوی انواع فرش و قالی به مشتریان خود خدمات رسانی کند. میزان رضایت بالای مشتریان در کنار کمک گرفتن از کادری مجرب در قالیشویی نوین موجب شده تا همیشه در لیست بهترین و معتبرترین قالیشویی‌های تهران قرار بگیرد.

از طرف دیگر استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز در فرآیند شستشو و خشک کردن انواع فرش و قالی این امکان را فراهم نموده تا کلیه فرش‌ها و قالی‌هایی که در این قالیشویی شسته می‌شوند، در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن تمیز شوند. شما می‌توانید با استفاده از تخفیف نوروزی قالیشویی نوین امسال نیز با هزینه‌ای پایین‌تر و کیفیتی بالاتر فرش‌ها و قالی‌های خود را تمیز نمایید و خودتان را برای سال جدید آماده کنید.

اگر در هر منطقه از تهران و کرج و حومه تهران که زندگی می‌کنید، برای استفاده از تخفیف نوروزی قالیشویی نوین می‌توانید با مراجعه حضوری به یکی از شعب قالیشویی نوین و یا ثبت سفارش به صورت آنلاین از طریق وب سایت این قالیشویی از خدمات ما برخوردار شوید.

قالیشویی نوین چه خدماتی به مشتریان ارائه می‌دهد؟

• ارائه ضمانت کتبی برای شستشوی انواع فرش‌های گل ابریشم و تمام ابریشم
• ارائه خدمات متنوع نظیر لکه بری فرش، رنگ برداری، قلم زنی
• ترمیم حرفه‌ای انواع فرش‌های دستباف با بالاترین کیفیت و توسط ماهرترین کارشناسان
• شستشوی انواع تشک‌های خوشخواب در منزل
• شستشوی پرده و مبلمان در منزل
• ارائه خدمات خشک شویی در مدت زمانی کوتاه

چرا برای شستشوی فرش و قالی در نوروز از خدمات قالیشویی نوین کمک بگیریم؟

قالیشویی نوین برای شستشوی انواع فرش و قالی بدون آسیب دیدگی از مدرن‌ترین و مجهزترین ماشین آلات استفاده می‌کند و کلیه فرآیندهای شستشو و خشک کردن فرش و قالی زیر نظر کارشناسان انجام می‌شود. بازرسی منظم کارشناسان برای کنترل کردن کیفیت در فرآیند شستشو موجب می‌شود تا کیفیت شستشو بسیار بالاتر از سایر قالیشویی ها باشد و بدون هیچ گونه آسیبی به فرش‌ها انجام شود.
از طرف دیگر تحویل فرش و قالی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و ارسال به موقع سفارشات موجب شده تا کلیه مشتریان از دریافت خدمات از قالیشویی نوین درجه رضایت بالایی داشته باشند. از آن جایی که قالیشویی نوین زیر نظر اتحادیه قالیشویی‌های تهران فعالیت می‌کند، از همین رو کلیه قیمت‌ها و هزینه‌های قالیشویی قبل از دریافت خدمات توسط مشتریان به آن‌ها ارائه می‌دهد.
شما مشتریان می‌توانید قبل از دریافت هر نوع خدماتی از کارخانه قالیشویی نوین و همچنین آشنایی با نحوه استفاده از تخفیف نوروزی قالیشویی نوین با کارشناسان تماس بگیرید و از جزئیات مطلع شوید.

تخفیف عید قالیشویی نوین

قالیشویی نوین در طول تعطیلات نوروز فعال است و شما می‌توانید از طریق وب سایت این قالیشویی سفارش‌های خودتان را در کمترین زمان ممکن ثبت نمایید و از تخفیف نوروزی قالیشویی نوین بهره مند شوید.
قالیشویی نوین برای عید نوروز تخفیفات ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. کلیه مشتریان می‌توانند با ثبت سفارش از طریق وب سایت قالیشویی نوین از تخفیف 30 درصدی این قالیشویی بهره مند شوند و با خیالی آسوده خدماتی باکیفیت را با نازل‌ترین قیمت از قالیشویی نوین دریافت کنند.
شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق تماس با ما با جزئیات تخفیف نوروزی قالیشویی نوین، قیمت قالیشویی و همچنین فرآیند ثبت سفارش از طریق وب سایت آشنا شوید.

Call Now Buttonتماس 1442